Podziel się
  Skopiuj Link

  UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.
  Zdjęcie profilowe
  Maciej K.
  śląskie, Turza Śląska

   

  dzień budowy

  Dach pokrywamy styropapą. Pogoda sprzyja więc prace postępują szybko.

  21 listopada 2016, 16:00

  Co Ty na to?

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
  ^
  
  Anna
  Czy jest możliwość wstawienia fotek dachu, po jego całkowitym zakończeniu. I w którym miejscu odprowadzona jest woda. Z góry dziękuję.
  
  Anna
  Witam mam pytanie gdyż jestem przed zakupem materiału na dach. Proszę mi powiedzieć jaki typ styropianu tzn. jego parametry szczegółowe czyli typ, grubość, przenikalność ciepła i twardość oraz firma macie Państwo położoną na dachu. Ile Państwo zapłaciliście za styropapę. Z góry dziękuję za info.
  
  Dariusz K.

  • Usuń ze znajomych
  • Dodaj do znajomych

  Witam, mógłbym prosić o informację o kosztach budowy do tego etapu? darekkwiat@op.pl
     
  Maciek
  Do Danuta : Wpis jest ustawiony juz do przodu na datę 15 listopada-datę montażu okien. Wtedy wstawię zdjecia☺. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za zainteresowanie.
  
  2
  10
  Zdjęcie profilowe

   

  dzień budowy

  Okna i rolety.

  15 listopada 2016, 16:00
  Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem