dzień budowy

Zdjęcie profilowe
A&R M.
mazowieckie

Po wyznaczeniu przez geodetę budynku na działce 29 kwietnia przyjechała koparka i pan wykopał nam fundamenty.

Niestety ziemia bardzo się osuwała i nasi tatusiowie bardzo się napracowali, żeby tą ziemię wybrać. Zanim zaszalowaliśmy i przygotowaliśmy wszystko do zalania ław trwało to kilka dni.
W sobotę 6 maja przyjechał drut, pręty, folia kubełkowa, gwoździe, cement, deski oraz bloczki betonowe (dokładnie 16 palet). Czy nam starczy bloczków czy zabraknie? Okaże się jacy z nas matematycy :)
Pracowaliśmy od świtu do późnego wieczora, dzięki znajomym i rodzinie udało się i wczoraj (9 maja 2017r.) zalaliśmy ławę fundamentową. Nasz domek powoli rośnie :)

10 maja 2017, 13:32

Co Ty na to?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (01-510) Warszawa, ul. Gen. Zajączka 32, KRS 0000374974 (email kontaktowy: [email protected]).
|
lub
|
podpisz się
^
1
0
Zdjęcie profilowe

 

dzień budowy

Tak mniej więcej wygląda nasz parter, proszę nie sugerować się wymiarami okien i ścian to tylko rysunek w paincie :)

10 maja 2017, 13:28

01
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem