Podziel się

  Skopiuj Link


  UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.
  Zdjęcie profilowe
  Ryszard S.
  łódzkie

   

  dzień budowy

  Podłogi wylane. Tynki położone. Rozpoczęcie wykończeniówki.

  29 kwietnia 2019, 15:11

  Co Ty na to?

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: [email protected]).
  |
  lub
  |
  podpisz się
  ^
     
  Do Hanna B. : Witam,
  Zmian w samym projekcie nie robiłem. W czasie budowy dodałem tylko okno nad schodami (było zdecydowanie zbyt ciemno). Kuchnia 8,3 m według mnie w zupełności wystarczy tym bardziej, że stół będzie w pokoju. Jeżeli chodzi o koszty budowy bez działki to obecnie myślę, że zmieszczę się w 280-290 tyś. wszystko też zależy od materiałów. Ja robiłem dachówkę i to dość drogą. Podobnie było z rekuperacją. Dałem też pianę zamiast wełny jako ocieplenie poddasza. Życzę powodzenia w czasie budowy.
    
  3
  11
  Zdjęcie profilowe

   

  dzień budowy

  Zakończenie hydrauliki, podłogówki i elektryki.

  15 kwietnia 2019, 16:51

  03
  Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem