PROMUJEMY DOMY DREWNIANE! AŻ DO 50% RABATU NA WYBRANE PROJEKTY DOMÓW W TECHNOLOGII SZKIELETOWEJ. WYKORZYSTAJ SZANSĘ I OSZCZĘDŹ NAWET 5.000 ZŁ I WIĘCEJ!
AŻ DO 50% RABATU NA WYBRANE PROJEKTY DOMÓW DREWNIANYCH.

Projekty domów
Adaptacja i zmiany
Przyjazny kredyt
Plac budowy

Załóż konto Z500
Zyskaj pełne wsparcie

Co zyskujesz?

 • rysunki szczegółowe do projektu
 • kontakt z innymi użytkownikami
 • informację o budowach w okolicy
 • specjalne promocje
 • obserwację innych budujących
 • dodawanie do ulubionych

FAQ

Odpowiedzi
na najczęściej
zadawane pytania

FAQ dotyczy:

Najnowsze (8)


 • Co to jest metoda gospodarcza?

  Budowa tzw."systemem gospodarczym" zakłada wykonywanie części prac budowlanych samodzielnie np. zasypywanie wykopów, murowanie ścian fundamentowych, izolacja cieplna itp. Budowa tym sposobem wymaga dużego zaangażowania inwestora w prace budowlane.

  Czy potrzebujesz dodatkowej pomocy? tak


 • Ile kosztuje ogrzewanie podłogowe?

  Instalacje ogrzewania podłogowego można zamówić do każdego projektu w cenie 450zł. Więcej informacji na stronie http://z500.pl/projekty-dodatki/30,Projekt-ogrzewania-podlogowego.

  Czy potrzebujesz dodatkowej pomocy? tak


 • Czy można zbliźniaczyć ten dom?

  Większość budynków z dachem dwuspadowym lub z garażem bocznym - łatwo nadaje się do zbliźniaczenia. Ściany boczne budynku mogą stykać się tworząc dylatację lub pomiędzy budynkami może być wykonana jedna wspólna ściana. Zmianę taką można wykonać przez współpracujących z nami architektów lokalnych kontaktując się z naszym Studio Adaptacji lub przez dowolnego architekta adaptującego za naszą bezpłatną, pisemną zgodą.

  Czy potrzebujesz dodatkowej pomocy? tak


 • Co to jest stan surowy zamkniety?

  Stan surowy zamknięty oznacza wstawienie w otwory okien i drzwi, a także zamontowanie bramy garażowej, jeżeli garaż zawiera się w bryle budynku.

  Czy potrzebujesz dodatkowej pomocy? tak


 • Czy wybudujecie mi dom?

  Firma Z500 specjalizuje się w projektowaniu budynków jednorodzinnych i kreowaniu nowoczesnej architektury na rynku Polskim i zagranicznym. Nie zajmujemy się budową domów lecz współpracujemy z profesjonalnymi firmami budowlanymi, budującymi nasze domy w różnych technologiach. Po zakupie projektu domu, możesz otrzymać bezpłatną ofertę na budowę domu w wybranej technologii budowy.

  Czy potrzebujesz dodatkowej pomocy? tak


 • Jaki będzie koszt zakupu projektu w wersji lustrzanej?

  Wersja lustrzana każdego projektu jest w tej samej cenie co projekt podstawowy.

  Czy potrzebujesz dodatkowej pomocy? tak


 • Co to jest stan deweloperski ?

  Stan deweloperski oznacza , że dana nieruchomość jest przygotowana do wykończenia. Wewnątrz zostały rozprowadzone wszystkie instalacje, wykonane zostały wylewki i tynki. Są również zamontowane okna i parapety wewnętrze oraz drzwi wejściowe.

  Czy potrzebujesz dodatkowej pomocy? tak


 • Chcę otrzymać kosztorys wybudowania takiego domu?

  W Z500 - orientacyjny koszt budowy można sprawdzić w zakładce KOSZTORYSY przy karcie projektu. Można także do każdego projektu zamówić pełny kosztorys budowlany. O to link pod, którym można uzyskać informacje w jaki sposób zamówić kosztorys w karcie dodatków .


  Czy potrzebujesz dodatkowej pomocy? tak


Czy potrzebujesz dodatkowej pomocy? napisz do Nas


SPRAWDZONE ROZWIĄZANIA

Wykorzystując wiedzę oraz doświadczenie naszych projektantów, architektów oraz konstruktorów przedstawiamy listę polecanych i sprawdzonych producentów materiałów budowlanych.
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem