WIOSENNA MAGIA PROMOCJI W Z500! AŻ 15% RABATU NA WSZYSTKIE GOTOWE PROJEKTY DOMÓW. POSPIESZ SIĘ I WYKORZYSTAJ SZANSĘ! PROMOCJA TRWA TYLKO DO 28.04.2019
AŻ 15% RABATU NA WSZYSTKIE GOTOWE PROJEKTY DOMÓW

Projekty domów
Adaptacja i zmiany
Przyjazny kredyt
Plac budowy

Załóż konto Z500
Zyskaj pełne wsparcie

Co zyskujesz?

 • rysunki szczegółowe do projektu
 • kontakt z innymi użytkownikami
 • informację o budowach w okolicy
 • specjalne promocje
 • obserwację innych budujących
 • dodawanie do ulubionych

FAQ

Odpowiedzi
na najczęściej
zadawane pytania

FAQ dotyczy:

Najnowsze (8)


 • Czy kalkulacja szacunkowa zawiera cenę instalacji?

  Tak, w kalkulacji szacunkowej została przyjęta szacunkowa wartość wykonania standardowych instalacji dla danego domu.

  Czy potrzebujesz dodatkowej pomocy? tak


 • Czy wybudujecie mi dom?

  Firma Z500 specjalizuje się w projektowaniu budynków jednorodzinnych i kreowaniu nowoczesnej architektury na rynku Polskim i zagranicznym. Nie zajmujemy się budową domów lecz współpracujemy z profesjonalnymi firmami budowlanymi, budującymi nasze domy w różnych technologiach. Po zakupie projektu domu, możesz otrzymać bezpłatną ofertę na budowę domu w wybranej technologii budowy.

  Czy potrzebujesz dodatkowej pomocy? tak


 • Kiedy zamówienie będzie zrealizowane?

  Jeżeli wybrany przez Ciebie projekt posiada czas realizacji 3 dni robocze to oznacza, ze jest gotowy i będzie do Ciebie wysłany w ciągu 1-2 dni. Jeżeli natomiast projekt posiada czas realizacji 15 dni i więcej, oznacza to, że projekt wymaga opracowania i zostanie wysłany po wykonaniu niezbędnej dokumentacji projektowej.

  W każdym z przypadków, o wysyłce projektu zostaniesz powiadomiony mailowo. W mailu znajdziesz numer przesyłki, który pomoże w śledzeniu zamówienia.

  Czy potrzebujesz dodatkowej pomocy? tak


 • Czy ceny w kosztorysie szacunkowym są przybliżone do cen rzeczywistych?

  Kosztorys szacunkowy przedstawia jedynie orientacyjną cenę budowy domu. Ostateczny koszt wybudowania domu zależy w głównej mierze od użytych przez inwestora materiałów, miejsca budowy oraz pozycji nieobjętych w kalkulacji (np: wywóz śmieci, wymiarowanie działki itp). Wyliczany jest każdorazowo na podstawie cennika budowlanego SEKOCENBUD ważnego na dzień wyliczeń.

  Czy potrzebujesz dodatkowej pomocy? tak


 • Czy można zamówić projekt wentylacji mechanicznej z odzyskaniem ciepła?

  Projekt wentylacji mechanicznej (rekuperacji) jest integralną częscia każdego naszego projektu od 2017 roku

  Czy potrzebujesz dodatkowej pomocy? tak


 • Chcę otrzymać kosztorys wybudowania takiego domu?

  W Z500 - orientacyjny koszt budowy można sprawdzić w zakładce KOSZTORYSY przy karcie projektu. Można także do każdego projektu zamówić pełny kosztorys budowlany. O to link pod, którym można uzyskać informacje w jaki sposób zamówić kosztorys w karcie dodatków .


  Czy potrzebujesz dodatkowej pomocy? tak


 • Co to jest metoda gospodarcza?

  Budowa tzw."systemem gospodarczym" zakłada wykonywanie części prac budowlanych samodzielnie np. zasypywanie wykopów, murowanie ścian fundamentowych, izolacja cieplna itp. Budowa tym sposobem wymaga dużego zaangażowania inwestora w prace budowlane.

  Czy potrzebujesz dodatkowej pomocy? tak


 • Ile kosztuje ogrzewanie podłogowe?

  Instalacje ogrzewania podłogowego można zamówić do każdego projektu w cenie 450zł. Więcej informacji na stronie http://z500.pl/projekty-dodatki/30,Projekt-ogrzewania-podlogowego.

  Czy potrzebujesz dodatkowej pomocy? tak


Czy potrzebujesz dodatkowej pomocy? napisz do Nas


SPRAWDZONE ROZWIĄZANIA

Wykorzystując wiedzę oraz doświadczenie naszych projektantów, architektów oraz konstruktorów przedstawiamy listę polecanych i sprawdzonych producentów materiałów budowlanych.
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem