WIOSENNY SZAŁ PROMOCJI W Z500! 🌺 AŻ 15% RABATU NA WSZYSTKIE GOTOWE PROJEKTY DOMÓW 🌺 POSPIESZ SIĘ I WYKORZYSTAJ SZANSĘ! 🌺 TYLKO DO 25.03.2019.
AŻ 15% RABATU NA WSZYSTKIE PROJEKTY DOMÓW! 🌺 TYLKO DO 25.03.2019

Projekty domów
Adaptacja i zmiany
Przyjazny kredyt
Plac budowy

Załóż konto Z500
Zyskaj pełne wsparcie

Co zyskujesz?

  • rysunki szczegółowe do projektu
  • kontakt z innymi użytkownikami
  • informację o budowach w okolicy
  • specjalne promocje
  • obserwację innych budujących
  • dodawanie do ulubionych

Pospiesz się i kup projekt domu w dotychczasowej, niższej cenie!

Pospiesz się i kup projekt domu w dotychczasowej, NIŻSZEJ CENIE!

Wykorzystaj okazję i oszczędź NAWET DO 4.000 ZŁ!

Dotychczasowe ceny obowiązują tylko do 14.11.2018

W związku z dynamiczną ekspansją marki Z500, zatrudnieniem najlepszych na rynku projektantów i architektów oraz rozbudowy działu Kontroli Jakości, którego celem jest zachowanie najwyższych standardów dokumentacji, podjęliśmy decyzję o podwyżce cen. Zdajemy sobie jednak sprawę, że jesteś być może obecnie na etapie wyboru i zakupu jednego z naszych projektów. Nie chcemy Cię rozczarować oferując cenę wyższą, niż ta, którą sobie założyłeś. Dlatego informujemy Cię o tym odpowiednio wcześnie tak, abyś miał szansę zamówić wybrany przez Ciebie projekt w dotychczasowej, niższej cenie ;)


ZOBACZ WSZYSTKIE PROJEKTY DOMÓW Z500Akcja dotyczy zarówno klientów detalicznych jak i partnerów biznesowych Z500
Akcja może łączyć się z kodami rabatowymi
Akcja trwa do 14.11.2018 roku

Co Ty na to?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (01-510) Warszawa, ul. Gen. Zajączka 32, KRS 0000374974 (email kontaktowy: [email protected]).
|
lub
|
podpisz się
^
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem