WIOSENNA MAGIA PROMOCJI W Z500! AŻ 15% RABATU NA WSZYSTKIE GOTOWE PROJEKTY DOMÓW. POSPIESZ SIĘ I WYKORZYSTAJ SZANSĘ! PROMOCJA TRWA TYLKO DO 28.04.2019
AŻ 15% RABATU NA WSZYSTKIE GOTOWE PROJEKTY DOMÓW

Projekty domów
Adaptacja i zmiany
Przyjazny kredyt
Plac budowy

Załóż konto Z500
Zyskaj pełne wsparcie

Co zyskujesz?

  • rysunki szczegółowe do projektu
  • kontakt z innymi użytkownikami
  • informację o budowach w okolicy
  • specjalne promocje
  • obserwację innych budujących
  • dodawanie do ulubionych

PROMOCJA NA DZIEŃ BABCI I DZIADKA

W te wyjątkowe dni mamy dla Ciebie EXTRA PROMOCJĘ! 10% rabatu na wszystkie projekty domów z oferty Z500. Pospiesz się. Promocja trwa tylko do 22 stycznia 2017.Dlaczego warto zdecydować się na projekt domu właśnie w to święto?


Jeśli jesteś już babcią lub dziadkiem pomyśl o spokojnej przyszłości we własnym, ciepłym i komfortowym domu. Doskonałym wyborem będzie projektu małego domu parterowego. Jedna kondygnacja to przede wszystkim wygoda dla mieszkańców. Wszystkie pomieszczenia znajdują się na jednym poziomie, co eliminuje konieczność ciągłego chodzenia po schodach. Docenią to szczególnie osoby w starszym wieku.

Wybierając projekt pamiętaj o wnukach, które chętnie przyjadą do dziadków na wakacje, ferie lub długi weekend. Pomyśl o dodatkowym pokoju, w którym będą czuć się swobodnie.

Być może myślisz, że jest już za późno na własny dom, nie masz sił i zdrowia lub nie znasz się na współczesnym budownictwie. Być może myślisz, że nie poradzisz sobie z taką inwestycją. Nic bardziej mylnego! W Z500 pomożemy Ci wybrać odpowiedni projekt domu, załatwimy wszelkie formalności, doradzimy w kwestiach finansowych i technologicznych, a autoryzowani wykonawcy wybudują Twój dom w kilka miesięcy. Do Ciebie należy tylko ten pierwszy krok. W naszej ofercie znajdziesz ponad 250 projektów domów parterowych o powierzchni do 120 m2, które mogą Cię zainteresować.

Jednak te dni są doskonałą okazją również dla młodszych inwestorów. Planując budowę domu pomyśl o rodzicach, których będziesz mógł zaprosić np. na święta. Być możemy kiedyś będą potrzebowali Twojej pomocy. Pamiętaj o pokoju z osobną łazienką, najlepiej na parterze, gdzie będą czuć się bezpiecznie i komfortowo.

Inną alternatywą jest wspólna inwestycja obu pokoleń. Najlepszym wyborem będzie dom dwulokalowy, w którym zamieszkają zarówno rodzice z dziećmi, jak i dziadkowie. Dzięki takiemu rozwiązaniu wszyscy cieszą się prywatnością i niezależnością, zachowując jednocześnie bliski kontakt.

Relacji rodzinnych nie da się przełożyć na pieniądze. Są bezcenne. W Z500 pomożemy Ci, jak je pielęgnować we własnych, przytulnych "4 ścianach".


ZOBACZ WSZYSTKIE PROJEKTY DOMÓW Z500Promocja dotyczy wyłącznie zamówień złożonych przez klientów indywidualnych na stronie z500.pl
Promocja nie łączy się z innymi promocjami i akcjami rabatowymi
Promocja trwa do 22.1.2017 roku

Co Ty na to?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (01-510) Warszawa, ul. Gen. Zajączka 32, KRS 0000374974 (email kontaktowy: [email protected]).
|
lub
|
podpisz się
^
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem