WIOSENNY SZAŁ PROMOCJI W Z500! 🌺 AŻ 15% RABATU NA WSZYSTKIE GOTOWE PROJEKTY DOMÓW 🌺 POSPIESZ SIĘ I WYKORZYSTAJ SZANSĘ! 🌺 TYLKO DO 25.03.2019.
AŻ 15% RABATU NA WSZYSTKIE PROJEKTY DOMÓW! 🌺 TYLKO DO 25.03.2019

Projekty domów
Adaptacja i zmiany
Przyjazny kredyt
Plac budowy

Załóż konto Z500
Zyskaj pełne wsparcie

Co zyskujesz?

 • rysunki szczegółowe do projektu
 • kontakt z innymi użytkownikami
 • informację o budowach w okolicy
 • specjalne promocje
 • obserwację innych budujących
 • dodawanie do ulubionych

Komentarze

Co piszą inni

Co Ty na to?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (01-510) Warszawa, ul. Gen. Zajączka 32, KRS 0000374974 (email kontaktowy: [email protected]).
|
lub
|
podpisz się
^


    
Krystian
Witam,
Jak rozwiązana jest kwestia zadaszenia nad tarasem. Patrząc na zdjęcie to rozwiązanie jest bardzo ciekawe. Czy to jest pleksa czy jakieś dymione szkło hartowane? Chodzi by chroniła przed deszczem i była wytrzymała np. na wypadek gradu. Czy jeżeli zastosuje się standardowe zadaszenie to nie odbije się to kosztem doświetlenia salonu? Rozumiem, że drewno montowane jest chemicznie na kotwy i dla jego dobra lepiej umieścić je pod "szybą". Jaki był w tym przypadku pomysł projektantów Z500?
Pozdrawiam
             
Karolina
Witam serdecznie
Uprzedzam że nie znam się kompletnie na tych wszystkich budowlanych sprawach ,jednakże projekt mnie zainteresował.
Planuje zakup projektu z podpiwniczeniem na całej długości domu.
Ogrzewanie na paliwo stałe i tu mam pytanie ,czy jest możliwość podpiwniczenia i zainstalowania pieca w piwnicy (jakieś pomieszczenie gospodarcze) ? Jeśli tak,to czy możliwe jest też zrobienie tam pralni ?

Wtedy w miejscu pomieszczenia gospodarczego można byłoby zrobić dużą łazienkę ,a wmiejscu łazienki jakiś schowek, lub spiżarnię.

I czy jest jakiś sposób na powiększenie kuchni ?

Pozdrawiam serdecznie
Do Karolina : Witam,
istnieje możliwość zainstalowania pieca jak i pralni w piwnicy, powinna Pani ustalić to ze swoim architektem adaptującym lub w naszym biurze ze STUDIEM ADAPTACJI. Jeżeli chodzi o kuchnie to można poszerzyć budynek ale wtedy automatycznie mamy większy salon, pom. gospodarcze lub przesunąć ściankę działową pomniejszajac pom. gospodarcze

Karolina
DoObsługa klienta: A czy pomniejszając PG nie zmniejszy się tym samym powierzchnia pokoju na górze?

Kwestia powiększenia domu też wchodzi w rachubę ,tylko żeby znać szacunkową cenę musiałabym miec już przerobiony projekt.
Jesli mogłabym się jeszcze dowiedzieć o ile mozna byłoby poszerzyć budynek ,tak żeby to w miare spójnie wyglądało (wielkosc działki nie gra roli ) Czy poszerzając dom o 2-3 metry zyskam cokolwiek ? Na jednym z projektów koszt w stanie zamkniętym (szacunkowy) to 198 tys ,a czy w tym projekcie z takim poszerzeniem plus piwnica zmiesciłabym się w przedziale 300tys ?
Pozdrawiam i dziękujęza odp,
 
załaduj więcej
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem