POŻEGNANIE ZIMY W Z500 ❄️ AŻ 15% RABATU NA WSZYSTKIE PROJEKTY DOMÓW ❄️ WYKORZYSTAJ SZANSĘ I OSZCZĘDŹ NAWET 6.000 ZŁ I WIĘCEJ ❄️ TYLKO DO 20.03.2019.
AŻ 15% RABATU NA WSZYSTKIE PROJEKTY DOMÓW! TYLKO DO KOŃCA ZIMY!

Projekty domów
Adaptacja i zmiany
Przyjazny kredyt
Plac budowy

Załóż konto Z500
Zyskaj pełne wsparcie

Co zyskujesz?

 • rysunki szczegółowe do projektu
 • kontakt z innymi użytkownikami
 • informację o budowach w okolicy
 • specjalne promocje
 • obserwację innych budujących
 • dodawanie do ulubionych

FAQ

Odpowiedzi
na najczęściej
zadawane pytania

FAQ dotyczy:

Najnowsze (7)


 • Czy ceny w kosztorysie szacunkowym są przybliżone do cen rzeczywistych?

  Kosztorys szacunkowy przedstawia jedynie orientacyjną cenę budowy domu. Ostateczny koszt wybudowania domu zależy w głównej mierze od użytych przez inwestora materiałów, miejsca budowy oraz pozycji nieobjętych w kalkulacji (np: wywóz śmieci, wymiarowanie działki itp). Wyliczany jest każdorazowo na podstawie cennika budowlanego SEKOCENBUD ważnego na dzień wyliczeń.

  Czy potrzebujesz dodatkowej pomocy? tak


 • Czy można zamówić projekt wentylacji mechanicznej z odzyskaniem ciepła?

  Projekt wentylacji mechanicznej (rekuperacji) jest integralną częscia każdego naszego projektu od 2017 roku

  Czy potrzebujesz dodatkowej pomocy? tak


 • Czy wybudujecie mi dom?

  Firma Z500 specjalizuje się w projektowaniu budynków jednorodzinnych i kreowaniu nowoczesnej architektury na rynku Polskim i zagranicznym. Nie zajmujemy się budową domów lecz współpracujemy z profesjonalnymi firmami budowlanymi, budującymi nasze domy w różnych technologiach. Po zakupie projektu domu, możesz otrzymać bezpłatną ofertę na budowę domu w wybranej technologii budowy.

  Czy potrzebujesz dodatkowej pomocy? tak


 • Chcę otrzymać kosztorys wybudowania takiego domu?

  W Z500 - orientacyjny koszt budowy można sprawdzić w zakładce KOSZTORYSY przy karcie projektu. Można także do każdego projektu zamówić pełny kosztorys budowlany. O to link pod, którym można uzyskać informacje w jaki sposób zamówić kosztorys w karcie dodatków .


  Czy potrzebujesz dodatkowej pomocy? tak


 • Co to jest metoda gospodarcza?

  Budowa tzw."systemem gospodarczym" zakłada wykonywanie części prac budowlanych samodzielnie np. zasypywanie wykopów, murowanie ścian fundamentowych, izolacja cieplna itp. Budowa tym sposobem wymaga dużego zaangażowania inwestora w prace budowlane.

  Czy potrzebujesz dodatkowej pomocy? tak


 • Ile kosztuje ogrzewanie podłogowe?

  Instalacje ogrzewania podłogowego można zamówić do każdego projektu w cenie 450zł. Więcej informacji na stronie http://z500.pl/projekty-dodatki/30,Projekt-ogrzewania-podlogowego.

  Czy potrzebujesz dodatkowej pomocy? tak


 • Czy można zbliźniaczyć ten dom?

  Większość budynków z dachem dwuspadowym lub z garażem bocznym - łatwo nadaje się do zbliźniaczenia. Ściany boczne budynku mogą stykać się tworząc dylatację lub pomiędzy budynkami może być wykonana jedna wspólna ściana. Zmianę taką można wykonać przez współpracujących z nami architektów lokalnych kontaktując się z naszym Studio Adaptacji lub przez dowolnego architekta adaptującego za naszą bezpłatną, pisemną zgodą.

  Czy potrzebujesz dodatkowej pomocy? tak


Czy potrzebujesz dodatkowej pomocy? napisz do Nas


SPRAWDZONE ROZWIĄZANIA

Wykorzystując wiedzę oraz doświadczenie naszych projektantów, architektów oraz konstruktorów przedstawiamy listę polecanych i sprawdzonych producentów materiałów budowlanych.
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem